csicsosuli.hu
Eredményeink
2022-2023.
Erzsébet királyné Regionális Olvasóverseny - Nyirád
Ágoston Dalma, Gondos Réka, Tacey Leah Rose csapata 1. helyezés
Országos Nemzetiségi Rajzverseny - Budapest
Ágoston Dalma különdíj
Lotz János Vármegyei Helyesíróverseny
Ágoston Dalma 1. hely
Hollósy Emma 5. hely
Dobosi Lotti 6. hely
Íródeák Országos Próza és Versíró Verseny
próza:
Tacey Leah Rose II.hely
Ágoston Dalma különdíj
Leszkovits Menta különdíj
vers:
Gondos Réka III. hely
Bakonykarszt - Víz Világnapja Rajzverseny
Kovács Abigél különdíj
Országos Lotz János Szövegértési és Helyesírási Verseny
Ágoston Dalma 9. hely
Országos Meseíró Pályázat
Leszkovits Menta 7. hely
Parragh Eszter 9. hely
Diákolimpia Megyei Kis iskolák versenye - Tapolca
Lány svédváltó 2. hely
2021-2022.
Erzsébet királyné meseíró pályázat - Nyirád
Tacey Leah Rose 1. helyezés
Köztársaság Kupa - Veszprém
Kötél Benedek kislabdahajítás VIII. helyezés
Országos Vers- és Prózaíró, Fotó és Diaporáma Verseny
Tacey Leah Rose prózaírás 2. hely
Gondos Réka versírás 3. hely
Országos Nemzetiségi Rajzverseny
Tihanyi Anna különdíj
Bakonykarszt- Víz Világnapja alkalmából kiírt rajzverseny
TTihanyi Anna 3. hely
Atlétika Megyei - Veszprém
Hutchinson Charlie súlylökés II.hely
távolugrás III.hely
2020-2021.
Színészek az Ifjúságért Alapítvány – VUK rajzpályázata
Hollósy Emma 3. helyezés
Takács Gitta különdíj
Dobosi Filip különdíj
Európa Mobilitási Hét rajzpályázat
Vidákovics Anna különdíj
Dobosi Dévald különdíj
Tudásvadász Országos Honismereti Tanulmányi Verseny
Plavecz Melani országos 1. hely
Dobosi Dévald 6. hely
Vidákovics Anna 7. hely
Pagony Kiadó Országos Meseíró pályázata
Tacey Leah Rose 1. hely
2019-2020.
Országos Lotz János Helyesírási és Szövegértési Verseny- megyei verseny
Vidákovics Levente 11. hely
Godány Levente 8. hely
Nemzetiségi Találkozó- Városlőd
4- 8. osztályosok énekkara arany minősítés
Diákolimpia Vívás Nyugat-dunántúli Regionális Döntő
Pintér Marcell párbajtőr II. hely
VUK- Országos Levelezős Német Verseny
6 osztályosok csapata 11. hely
(Kercselics Fanni, Selyem Luca, Tihanyi Anna)
Mozaik Országos Tanulmányiverseny
Plavecz Melani természetismeret 6.o. I. hely
Pintér Marcell biológia 7-8.o. 8. hely
Gondos Luca biológia 7-8.o. 8. hely
Godány Barnabás biológia 7-8.o. 8.hely
2018-2019.
Köztársaság Kupa- Veszprém
Godány Barnabás 2000 m futás I. hely
kislabdahajítás II. hely
Molnár Fruzsina távolugrás III. hely
Könyvtáros Tanárok Egyesülete- Az én XXI. századi könyvtáram pályázat
7. osztályosok Pop-up KÖNYV-tár IV. helyezés
Nemzeti Művelődési Intézet Veszprémi Irodája- Az én falum, az én városom pályázat
6. osztályosok Lapozz bele a Nivegy-völgybe III. helyezés
Országos Lotz János Megyei Helyesírási és Szövegértési Verseny
Vidákovics Levente megyei II. hely
Molnár Fruzsina megyei III.hely
Erzsébet királyné olvasópályázat- Nyirád
Molnár Fruzsina VI. helyezés
Nemzetiségi Találkozó- Városlőd
5. osztályos énekkar ezüst minősítés
Hétmérföldes Mesevetélkedő- Zánka
4. osztályos csapat IV. helyezés
3. osztályos csapat V. helyezés
Víz világnapja- megyei rajzverseny
Dobosi Albert I. helyezés
„ Én a bálnákkal vagyok”
Mátics Hanna közönségdíjas lett
Mezei futás Megyei Diákolimpia- Veszprém
Godány Barnabás IX. hely
Nemzetközi Judo Bajnokság
Kiss Jonatán III. hely
Atlétika Megyei Diákolimpia- Veszprém
Godány Barnabás 600 m futás 4. hely
kislabdahajítás 13. hely
Godány Levente magasugrás 8. hely
1500 m futás 9. hely
Szigeti Sándor 600 m futás 9. hely
Kisiskolák Megyei Atlétikaverseny- Veszprém
Mádl Csaba, Móring Flórián, Godány Barnabás 600 m III. hely
Már tudok biztonságosan közlekedni – Balatonfüred
Szigeti Lili, Vasáros Bálint, Vastag Ramóna, Plavecz Gilbert V. hely
Pedagógusok Szakszervezete által kiírt „ 100 év múlva milyen iskolába fognak járni a gyerekek” országos rajzpályázaton általános iskola felső tagozat kategóriában
Takács Tamara I. helyezett
Vívás Diákolimpia
Pintér Marcell párbajtőr csapatban országos 1. helyezett
2017-2018.
Erzsébet királyné Megyei Olvasóverseny Nyirád
Molnár Fruzsina 2. helyezett
Köztársaság Kupa Megyei Atlétika Verseny Veszprém
Molnár Fruzsina 60 m síkfutás 9. hely
Dobosi Endre 1500 m síkfutás 11. hely
Szigeti Erik 1500 m 13. hely
Löwenzahn Országos Német Nyelvi Verseny
Tihanyi Anna 4. hely
Gondos Luca 4. hely
HEBE „Mindent a lovakról” Országos Verseny
5. osztály csapata 12.hely
(Bőczi Ninetta, Godány Barnabás, Gondos Luca, Kaszap Emese)
Veszprémi Dózsa Iskola által szervezett megyei németverseny
I. helyezés
Csapattagok: Godány Teodóra, Kercselics Fanni, Plavecz Melani, Tihanyi Anna
Mozaik Országos Természetismeret és Biológiaverseny Budapest, Győr
Molnár Fruzsina 7.
Kovács Kata 10.
Gondos Luca 17.
Mátics Regina 17. helyezés
Kis iskolák Megyei Atlétika-Veszprém
Godány Levente 600 m futás 5. hely
TITOK Országos német levelezőverseny
4. osztályos csapat 11. helyezés
Csapattagok: Dobosi Dévald, Kercselics Fanni, Plavecz Melani, Tihanyi Anna
5. osztályos csapat 13. helyezés
Csapattagok: Godány Barnabás, Gondos Luca, Takács Tamara
6. osztályos csapat 5. helyezés
Kovács Kata, Mátics Regina, Molnár Fruzsina
2016-2017.
Bolyai Megyei Matematika Verseny
Csapat 18. hely
Úszás Diákolimpia Megyei Verseny
Gondos Luca - 50 m hát 6.hely
Olimpici Párbajtőr Grand Prix Budapest Kupa
Pintér Marcell - 7. hely
Olimpici Párbajtőr Grand Prix Szolnok Kupa
Pintér Marcell - 6. hely
Olimpici Párbajtőr Grand Prix Fülöp Gyula Emlékverseny
Pintér Marcell - 15. hely
Dózsa Iskola Megyei Nemzetiségi Verseny Veszprém
Csapat- 1. hely
Csapattagok: Gondos Luca, Kercselics Fanni Plavecz Melani, Tihanyi Anna
Vívás Diákolimpia Budapest
Pintér Marcell 11. hely
Atlétika Diákolimpia megyei-Veszprém
Selejó Tibor távolugrás 6. hely
Herman Ottó Országos Természetismereti Verseny Budapest
Godány Levente 9. hely
Godány Botond 11. hely
Gondos Luca 9. hely
Titok Német Országos Levelező Verseny
csapat:
6. osztály - Kiss Jonatán, Kovács Kata, Mátics Regina, Molnár Fruzsina 7. helyezés
7. osztály - Ajkai Kíra, Dobosi Eliána, Slemmer Eszter, Vajda Réka 8. helyezés
2015-2016.
Mesevetélkedő Megyei Veszprém
4. osztályos csapat 6. hely
Csapattagok: Godány Botond, Godány Levente, Nemes Ábel, Vidákovics Levente
Alapműveleti Matematika Verseny Balatonfüred
Ajkai Kíra 4.hely
Selyem Zsóka 2. hely
Vajda Dóra 3. hely
Dobosi Sára 5. hely
Alapműveleti Megyei Matematika Verseny
Selyem Zsóka 5.hely
Diákolimpia Atlétika Megyei Verseny Veszprém
Szafner Evelin 1500 m futás 4. hely
Bujáki Adrián 1500 m futás 9. hely
Diákolimpia Kis iskolák Megyei Atlétika Tapolca
Szafner Evelin 800 m futás 4. hely
Aranytoll Megyei Helyesírási Verseny Tapolca
Molnár Fruzsina 11. hely
Erzsébet királyné Megyei Olvasóverseny Nyirád
Molnár Fruzsina 3. hely
Titok Országos Németnyelvi Verseny
5.osztályos csapat 11. hely
Csapattagok: Mátics Regina, Kovács Kata, Kiss Jonatán, Molnár Fruzsina
7. osztályos csapat (82%-os eredménnyel) 42. hely
Csapattagok: Altner Dorottya, Molnár Brigitta, Polgár Dávid, Horváth Viktória
2014-2015.
Köztársaság Kupa Veszprém:
Stadler Márton 60 m síkfutás 4. hely
Zrínyi Matematikaverseny Balatonfüred
Horváth András 23. hely
Judo Diákolimpia megyei Pápa
Kiss Jonatán 1. hely
Gombos Ádám 5. hely
Alapműveleti Matematikaverseny Balatonfüred
Ajkai Kíra 5. hely
Nemzetközi Európa Kupa Táncverseny – Szerbia
csapat 1. hely Tihanyi Júlia, Kiss Lili, Slemmer Eszter, Scher Noémi, Buda Viktória, Vajda Dóra
Tihanyi Júlia szóló 3. hely
Kiss Lili-Vajda Dóra páros 2. hely
Diákolimpia Atlétika Megyei Verseny Veszprém
Dobosi Máté súlylökés IV. helyezett
100 m futás V. helyezett
Stadler Márton távolugrás X. helyezett
Szafner Evelin 1500 m futás VI. helyezett
Diákolimpia Kis iskolák Megyei Atlétika Tapolca
Stadler Márton 600 m futás 3. hely
Szafner Evelin 800 m futás 3. hely
Fiúcsapat 5. hely
Diákolimpia Kis iskolák Labdarúgás Tapolca
5.hely
Aranytoll Megyei Helyesírási Verseny Tapolca
Tihanyi Júlia 5. hely
Kálti Márk Országos Történelemverseny Budapest
Selyem Gergő 19. hely
Erzsébet királyné Megyei Olvasóverseny Nyirád
Tihanyi Júlia 4. hely
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny Győr
Biológia:
Selyem Zsóka 7. hely
Balassa Rebeka 21. hely
Dobosi Sára 26. hely
Ki a mester két keréken? Megyei Közlekedési Verseny Veszprém
Kiss Jonatán 3. hely
Kerékpáros Ifjúsági Kupa Megyei Döntő Veszprém
Kovács Gábor 1. hely
Kerékpáros Ifjúsági Kupa Országos Közlekedési Verseny Gyula
Kovács Gábor 17. hely
Herman Ottó Országos Természetismereti Verseny Budapest
Godány Levente
Godány Botond
Molnár Fruzsina
Altner Dorottya
Buda Viktória
Molnár Brigitta
Selejó Tibor
2013-2014.
Köztársaság Kupa Atlétika Verseny Veszprém
Tihanyi Kata távolugrás 1. hely
Tihanyi Júlia 4. hely
4x100 m váltó 1. hely
Csapattagok: Szigeti Bea, Tihanyi Kata, Tihanyi Júlia, Fülöp Fanni
Sportlövészet Diákolimpia Megyei Zirc
20 lövéses légpuska
Szigeti Bea 2. hely
Fülöp Fanni 3. hely
Tihanyi Kata 5. hely
Csapat: 1. hely
20 lövéses légpisztoly
Szigeti Bea 1. hely
Fülöp Fanni 2. hely
Tihanyi Kata 3. hely
Csapat: 1. hely
Mindkét csapat továbbjutott az országos döntőbe.
Országos Sportlövészet Diákolimpia Ács
20 lövéses légpuska
Szigeti Beatrix 27. hely
Fülöp Fanni 28. hely
Csapat: 8. helyezett
20 lövéses légpisztoly
Fülöp Fanni 15. hely
Szigeti Beatrix 18. hely
Tihanyi Kata 19. hely
Csapat: 5. helyezett
Logikai Matematika Verseny Balatonfüred
5-6. osztályos csapat 11. hely
7-8. osztályos csapat 9. hely
Sudoku Veszprém
Dobosi Melinda 5. hely
Lotz János Szövegértési és Helyesírási Megyei Döntő Veszprém
3. osztály
Godány Gerda 8. hely
Vajda Réka 10. hely
7. osztály Tihanyi Júlia 7. hely
Dobosi Melinda 9. hely
Godány Ráhel 26. hely
Zrínyi Matematika Verseny Balatonfüred
Godány Botond 31. hely
Ajkai Kíra 39. hely
Selyem Zsóka 48. hely
Bakony-Balaton Geopark” A mi geoparkunk” Vetélkedő
csapat 4. hely
Csapattagok:Fejes Lívia, Vieira-da Silva Jacqueline
IV. Országos Kézműves Verseny Szarvas
Buda Klaudia 5. hely
Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő Veszprém
Tihanyi Kata távolugrás 2. hely
Szigeti Beatrix 1500 m futás 4. hely
Kis iskolák Atlétika Megyei Döntő Ajka
Szafner Evelin 600 m 3. hely
Szafner Zoltán 600 m 7. hely
Erzsébet királyné Megyei Olvasóverseny Nyirád
Buda Viktória 4. hely
Godány Ráhel 2. hely
Aranytoll Megyei Helyesíró Verseny Tapolca
Dobossy Rodé 13. hely
Bőczi Zoltán 10. hely
Tihanyi Júlia 6. hely
Titok Országos Német Nyelvi Verseny
11. hely
Csapat: Balassa Rebeka, Knackstedt Noémi, Vieira-da Silva Estrella
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny (Német)
Buda Viktória 17. hely
Herman Ottó Országos Természetismereti Verseny
Selejó Tibor 7. hely
Selyem Zsóka 15. hely
Molnár Brigitta 14. hely
2012-2013.
Köztársaság Kupa Atlétika Verseny Veszprém
Tihanyi Kata távolugrás 1. hely
Dobosi Máté 60 m síkfutás 1. hely
4x100 m váltó 2. hely
Csapattagok: Szigeti Bea, Tihanyi Kata, Selejó Rebeka, Fülöp Fanni
Sportlövészet Diákolimpia Megyei Zirc
20 lövéses légpuska
Kovács Laura 1. hely
Szigeti Bea 2. hely
Tihanyi Kata 4. hely
Csapat: 1. hely
20 lövéses légpisztoly
Tihanyi Kata 1. hely
Szigeti Bea 2. hely
Kovács Laura 3. hely
Csapat: 1. hely
Mindkét csapat továbbjutott az országos döntőbe.
Országos Sportlövészet Diákolimpia Szerencs
20 lövéses légpuska
Kovács Laura 27. hely
Szigeti Bea 29. hely
Csapata: 9. helyezett
20 lövéses légpisztoly
Szigeti Bea 13. hely
Tihanyi Kata 14. hely
Kovács Laura 15. hely
Csapata: 3. helyezett
Logikai matematikai verseny Balatonfüred
5-6. osztályos csapat 4. hely ( Bőczi Zoltán, Tihanyi Júlia, Selyem Zsóka, Dobosi Sára)
7-8. osztályos csapat 2. hely Egy ponttal maradtak le az első helyről. (Mészáros Péter, Kovács Laura, Scher Noémi, Tihanyi Kata)
Sudoku Verseny Veszprém
5. o. Dobosi Sára, Selyem Zsóka
6. o. Dobosi Melinda, Bőczi Zoltán
7.o. Fejes Lívia, Knackstedt Sára
8. o. Verb Klaudia, Selejó Rebeka
Mesevetélkedő Veszprém
4. forduló
4. osztályos csapat 6. hely
Megyei Tekebajnokság
Selyem Zsóka 2. hely
Selyem Gergő 2. hely
Balassa Rebeka 3.hely
Országos Tekebajnokság
Selyem Zsóka 4. hely
Megyei Darts Diákolimpia
Dobosi Laura 2. hely
Kiss Gergő 5. hely
Országos Darts Diákolimpia
Dobosi Laura 9.hely
Kiss Gergő 9. hely
Alapműveleti Matematika Verseny Balatonfüred
Selyem Zsóka 7. hely
Dobosi Sára 12. hely
Dobosi Melinda 11. hely
Fejes Lívia 13. hely
Bakony-Balaton Geopark Vetélkedő
Kovács Laura- Selejó Rebeka 7. hely
Fejes Lívia- Tihanyi Kata 10. hely
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny
Fejes Lívia biológia 3. hely
földrajz 13. hely
Scher Noémi biológia 19. hely
földrajz 33. hely
Tihanyi Kata kémia 11. hely
földrajz 51. hely
Vieira-da Silva Jacqueline
biológia 10. hely
földrajz 36. hely
Erzsébet királyné Olvasóverseny Nyirád
Dobossy Debóra-teszt 4. hely
Tihanyi Júlia fogalmazás 4. hely
Aranytoll Megyei Helyesírási Verseny Tapolca
Tihanyi Júlia 10. hely
Vieira-da Silva Jacqueline 14. hely
Scher Noémi 14.hely
Diákolimpia Megyei Atlétika Veszprém
Tihanyi Kata távolugrás 1. hely
Szigeti Beatrix 1.500 m futás 4. hely
4x100 m váltó 4. hely
Megyei Közlekedésbiztonsági Verseny Veszprém
Fejes Lívia 3. hely
Kálti Márk Országos Történelem Verseny Budapest
Stadler Márton 12. hely
Selyem Zsóka 12. hely
Titok Országos Német Verseny
csapat 2. hely
Fejes Lívia, Tihanyi Kata, Vieira-da Silva Jacqueline, Knackstedt Sára
csapat 3. hely
Kovács Laura, Verb Klaudia, Selejó Rebeka
Herman Ottó Országos Tanulmányi Verseny
Fejes Lívia 3. hely
Dobosi Sára 13. hely
Barátunk a természet Országos Természetismereti Vetélkedő
Csapat: Fejes Lívia Tihanyi Kata Kovács Laura Selejó Rebeka
II. Connektor Táncfesztivál
2. hely
Merseburg Qualifikációs Táncverseny Németország
1. hely
2011-2012.
Köztársaság Kupa Atlétika Verseny Veszprém
Tihanyi Kata távolugrás 1. hely
magasugrás 1. hely
4x100 m váltó 2. hely Csapattagok: Szigeti Bea, Tihanyi Kata, Selejó Rebeka, Fülöp Fanni
Sportlövészet Diákolimpia Megyei Zirc
20 lövéses légpuska
Fejes Lívia 1. hely
Kovács Laura 3. hely
Szigeti Bea 4. hely
Csapat: 1. hely
Országos Sportlövészet Diákolimpia Hódmezővásárhely
20 lövéses légpuska
Fejes Lívia 18. hely
Kovács Laura 24. hely
Veszprém megye lánycsapata: 6. helyezett
Csukás István –Lázár Ervin Olvasópályázat Tapolca
Vieira- da Silva Estrella és Vajda Dóra csapata 7. hely
Megyei Mesevetélkedő Veszprém
4. osztályos csapat 6. helyezést ért el. ( Csapattagok:Szigeti Zsuzsa,Dobosi Sára, Dobossy Rodé, Stadler Márton)
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Balatonfüred
Bőczi Zoltán 55.
Bujáki Patrik 59.
Tihanyi Júlia 69.
Aranytoll Megyei Helyesíró Verseny Tapolca
Tihanyi Júlia 9. hely
Atlétika Megyei Diákolimpia Veszprém
60 m futás: Magyar Richárd 5. hely
Dobosi Máté 8. hely
4X100 m váltó 3. hely távolugrás: Tihanyi Kata 1. hely, országos versenyre jutott
Erzsébet királyné Megyei Olvasópályázat Nyirád
Tihanyi Júlia 4. hely
Hermann Ottó Természettudományi Verseny Országos Döntő Budapest
Fejes Lívia 3. hely
Kovács Laura 4. hely
Tihanyi Kata 7.
Tihanyi Júlia 7.
Dobosi Sára 12.
Scher Noémi 16.
2010-2011.
PROVIDENCIA ORSZÁGOS RAJZPÁLYÁZAT
Szűcs Nikolett
Dobossy Brenda
KÖZTÁRSASÁG KUPA NEMZETKÖZI ATLÉTIKA VESZPRÉM
Tihanyi Kata magasugrás 1.hely, távolugrás 2. hely
4x 100 m-es fiú váltócsapatunk 5. helyen ( Szigeti Csongor, Dobosi Dávid, Dobosi Emil, Sömenek Gábor)
Sebestyén Mercédesz 60 m 8. hely
Magyar Richárd 60 m 8. hely
DIÁKOLIMPIA LÖVÉSZET MEGYEI DÖNTŐ ZIRC
Fejes Lívia, Fülöp Fanni és Szigeti Beatrix képviselte iskolánkat, akik a csapatversenyben az előkelő 2. helyezést érték el.
VÁROSLŐDI NEMZETISÉGI KKULTÚRÁLIS TALÁLKOZÓ
Énekes triónk ezüstminősítést kapott.
Tagjai: Dobosi Szimóna, Dobossy Lea és Dobossy Mirtill.
SPIEL UND GEWINN ORSZÁGOS NÉMET VERSENY
Für Anfänger kategóriában: Birkás Borbála Búzavirág, Vieiera- da Silva Estrella, Knackstedt Noémi 15. helyezett
Junior kategóriában: Vieiera- da Silva Jacquline, Knackstedt Sára Carola, Tihanyi Kata Rebeka 5. helyezett
Teens kategóriában: Dobossy Lea , Kiss Hanni, Bujáki Patrik 15. helyezett
Egyéni versenyző volt, Erste Schritte kategóriában: Tihanyi Júlia Hanna 15. helyezett.
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY
Bujáki Patrik 7. osztályos (118. hely),
Selyem Zsóka 3. osztályos (86. hely) ,
Bőczi Zoltán 4. osztályos (48. hely),
Vieira da Silva Jacqueline 5. osztályos (73. hely).
ORSZÁGOS MESEVETÉLKEDŐ
10. helyen végeztünk
Dobosi Melinda, Dobossy Debóra, Godány Ráhel és Tihanyi Júlia
TITOK ORSZÁGOS NÉMET VERSENY
A 3.- 4. osztályos kategóriában a „Die Bleistifte” (Balassa Rebeka, Szűcs Nikolett, Kovács Gábor) csapat 6. helyezést ért el.
Az 5. osztályos kategóriában a „Die Tiger„(Fejes Lívia, Sebestyén Mercédesz, Scher Noémi, Szigeti Beatrix) csapat 2. helyezést ért el.
A 6. osztályos kategóriában a „Die Nudeln„ (Kovács Laura, Selejó Rebeka, Verb Klaudia Szilvia) csapat 2. helyezést ért el.
NEMZETKÖZI KENGURU MATEMATIKAVERSENY
Slemmer Ádám (5.o.) megyei 2.
Vieira da Silva Jacqueline (5.o.) megyei 12.
és Kiss Benett (6.o.) megyei 14. helyezést ért el.
Az alsó tagozatosok közül Selejó Tibor (2.o.) és Molnár Brigitta (2.o.) voltak a legeredményesebbek.
ALAPMŰVELETI VERSENY
Szépen szerepelt Bujáki Patrik 7.o., Mészáros Péter 6.o., Tihanyi Kata 5.o.és Dobossy Debóra 4.o.
ORSZÁGOS GYERMEK IPARMŰVÉSZETI RAJZPÁLYÁZAT
Birkás Borbála bronzérem
BAKONY-KARSZT RAJZVERSENY
Kovács Laura 1. helyezett
Kiss Benett 2 . helyezett
Pere Jakab 3. helyezett
ABLAK A FÖLDRE” JÁTÉKOS KÖRNYEZETVÉDELMI VETÉLKEDŐ
Biogáz csapatot Kovács Laura, Selejó Rebeka, Verb Klaudia 6. o., míg a Biomassza csapatunkat Fejes Lívia, Sebestyén Mercédesz, Tihanyi Kata 5. o. alkotta.
7. ( Biogáz) és 18. helyen ( Biomassza) végeztek.
BAKONY-BALATON GEOPARK TERMÉSZEISMERETI VETÉLKEDŐ
„Szorgos hangyák” (Mészáros Péter 6., Kiss Hanni 8.) csapata 7. helyezést
„Levendulák” (Selejó Rebeka 6., Kovács Laura 6.) 8. helyezést értek el.
"ARANYTOLL" MEGYEI HELYESÍRÁSI VERSENY
Kovács Laura 8.,
Vieira da Silva Jacqueline 9. hely
KÁLTI MÁRK TÖRTÉNELMI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ
Fejes Lívia 7.
Vieira da Silva Jacqueline 8. helyezés
"MÁR TUDOK BIZTONSÁGOSAN KÖZLEKEDNI VERSENY BALATONFÜRED"
4. helyen (Dobosi Sára, Bujáki Adrián, Fejes Lívia, Slemmer Ádám )
HERMANN OTTÓ TERMÉSZETTUDOMÁNYI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ
Birkás Borbála 2. hely
Tihanyi Júlia,Tihanyi Kata, Bujáki Patrik 11. hely
Vieira da Silva Estrella,Stadler Márton, Dobossy Debóra 12. hely
Kovács Gábor, Nagy Zsolt 15. hely
2009-2010.
LÖVÉSZET DIÁKOLIMPIAI MEGYEI DÖNTŐ, ZIRC
Lány csapat: 4. hely
(Kovács Laura, Fülöp Fanni, Szigeti Bea)
NEMZETISÉGI TALÁLKOZÓ, VÁROSLŐD
Énekkar ezüst minősítés
LÁBTENISZ DIÁKOLIMPIA TERÜLETI DÖNTŐ, LENGYELTÓTI
Fiú csapat: 4. hely
(Buda Dániel, Szigeti Norbert, Heizer Milán, Nagy Zsolt, Szigeti Csongor)
SPATZENPOST ORSZÁGOS RAJZVERSENY
Vieira da Silva Estrella 1. hely
ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ, BALATONFŰZFŐ
KissGergő 100 m hátúszás 8. hely
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY, BALATONFÜRED
Dobossy Erhard 64. hely
VÍZ VILÁGNAPJA RAJZVERSENY
Dobossy Erhard I. hely
Dobossy Heléna II.hely
SZÉCHENYI ISTVÁN TÖRTÉNELMI VETÉLKEDŐ
Szigeti Norbert III. hely
SPIEL UND GEWINN ORSZÁGOS VERSENY
Tihanyi Júlia 7.hely
Tihanyi Kata 12.hely
Vieira da Silva Jacqueline 14.hely
Knackstedt Sára 25.hely
TITOK ORSZÁGOS NÉMET VERSENY
4. osztályos csapat 24.hely
(Fejes Lívia, Slemmer Ádám, Scher Noémi, Sebestyén Mercédesz)
ALAPMŰVELETI TERÜLETI MATEMATIKA VERSENY, BALATONFÜRED
Mészáros István 7. hely
KENGURU MEGYEI MATEMATIKA VERSENY
Mészáros István 5. hely
MESEVETÉLKEDŐ VESZPRÉM MEGYEI ELŐDÖNTŐ
4.osztályos csapat 4. hely
(Tihanyi Kata, Timofi Máté, Vieira da Silva Jacquiline, Knackstedt Sára)
ARANYTOLL MEGYEI HELYESÍRÓ VERSENY
Kovács Laura 10. hely
Kiss Benett 11. hely
Mészáros István 12.hely
PUMUKLI KISTÉRSÉGI NÉMET VERSENY
Tihanyi Júlia 2. hely
Tihanyi Kata 5.hely
KIS ISKOLÁK ATLÉTIKA MEGYEI DÖNTŐ, VESZPRÉM
Szigeti Csongor 600 m síkfutás 2.hely
VESZPRÉM MEGYEI VADÁSZKAMARA ÁLTAL KIÍRT "AZ ERDŐK VILÁGA" RAJZPÁLYÁZAT
Dobosi Nóra 4.hely
Dobosi Viola különdíj
Kiss Benett, Mészáros Péter, Dobossy Mátyás, Kiss Anetta dicsérő oklevél
ZÁNKA BAKONY-BALATON GEOPARK TERMÉSZETISMERETI TERÜLETI DÖNTŐ
8. osztályos csapat 3. hely (Szigeti Norbert, Mészáros István, Buda Dániel)
5-7. osztályos csapat 7. hely (Kiss Hanni, Kiss Benett, Mészáros Péter)
5. osztályos csapat 9. hely (Selejó Rebeka, Kiss Gergő, Kovács Laura)
MÁR TUDOK BIZTONSÁGOSAN KÖZLEKEDNI KISTÉRSÉGI DÖNTŐ BALATONFÜRED
7 .hely (Szigeti Beatrix, Heizer Dominik, Selejó Rebeka,Szigeti Csongor)
BUDAPEST HERMANN OTTÓ TERMÉSZETISMERETI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ
Nagy Zsolt 8. hely
Selejó Rebeka 9. hely
Sebestyén Mercédesz 10. hely
Godány Ráhel 11. hely
Bujáki Patrik 14. hely
Fejes Lívia 14. hely
ORSZÁGOS ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA, BUDAPEST
Szigeti Csongor 18. hely
KIS ISKOLÁK ATLÉTIKAI DÖNTŐ, ZÁNKA
Szigeti Csongor 600 m síkfutás 8. hely
2008-2009.
KÖZLEKEDÉSI VERSENY, BALATONFÜRED - 6. hely
Selejó Rebeka, Mészáros Péter(4.o), Dobosi Nóra(7.o), Mihályka Richárd (8.o)
NEMZETISÉGI TALÁLKOZÓ, VÁROSLŐD
Énekkarunk 3. helyezés
MEGYEI DIÁKOLIMPIA ÚSZÁS
Selejó Rebeka(4.o) - gyorsúszás 4. hely, mellúszás 5. hely
Kiss Gergő(4.o) – gyorsúszás 3. hely, hátúszás 3. hely
MEGYEI SUDOKU BAJNOKSÁG, VESZPRÉM
Dobosi Viktor (8.o)különdíj
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY, BALATONFÜRED
Mészáros Péter(4.o) 58. hely
GERGELY-NAPI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL, GYENESDIÁS
Énekkar - arany minősítés
MESEVETÉLKEDŐ MEGYEI DÖNTÖ, VESZPRÉM
4. osztályos csapat, 2. osztályos csapat
ORSZÁGOS KÉPZŐMŰVÉSZETI RAJZPÁLYÁZAT
Birkás Borbála –korosztályos első hely
KISISKOLÁS LABDARÚGÁS MEGYEI, AJKA
Fiú csapat 7. hely
MADARAK ÉS FÁK NAPJA RAJZVERSENY, TAPOLCA
Dobosi Nóra(7.o) 3.hely
LOVAS FESZTIVÁL RAJZVERSENY
Dobosi Szimóna(6.o) különdíj
BFNP TERÜLETI VETÉLKEDŐJE 1.hely
Buda Dániel, Szigeti Norbert, Mészáros István(7.o)
MÁR TUDOK BIZTONSÁGOSAN KÖZLEKEDNI, BALATONFÜRED
Selejó Rebeka, Mészáros Péter(4.o),Kiss Hanni(6.o), Mihályka Richárd(8.o) 3.hely
HERMANN OTTÓ TERMÉSZETTUDOMÁNYI VERSENY, BUDAPEST
Selejó Rebeka(4.o) – 10. hely
Kiss Hanni(6.o) – 18.hely
Dobossy Erhard( 7.o)
2007-2008.
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY, MEGYEI DÖNTŐ
Mészáros István 6. osztály 18.hely (Loch Ildikó)
ALAPMŰVELETI MATEMATIKA VERSENY, MEGYEI DÖNTŐ
Mészáros István 6. osztály 2. hely Verb Krisztián 6. osztály 5. hely (Loch Ildikó)
BALATON-FELVIDÉKI NEMZETI PARK, MEGYEI VETÉLKEDŐ
Dobosi Henriett, Kiss Tímea 7. osztály és Mészáros István 6. osztály csapat 3. hely (Birkásné Dózsa Gabriella)
AZ ÉLET FIZIKÁJA
Bodó Lívia, Dobosi Hilda, Dobossy Dóra 8. osztály 3. hely (Loch Ildikó)
VÍZ VILÁGNAPJA RAJZPÁLYÁZAT
Szelei Márió 8. osztály (Szabó Zsuzsanna)
KISISKOLÁSOK KÖZLEKEDÉSI VERSENYE, MEGYEI DÖNTŐ
Kiss Benett 3. osztály 10. hely (Lukács Marianne)
BIBLIA RAJZPÁLYÁZAT
Dobosi Szimóna, Kiss Hanni 5. osztály (Szabó Zsuzsanna)
KISISKOLÁK MEGYEI ATLÉTIKA VERSENYE
Szelei Márió 8. osztály 800 m síkfutás 3. hely (Benedek Ferenc)
2006-2007.
VÁROSLŐDI NEMZETISÉGI TALÁLKOZÓ
Énekkar kategória 1. helyezés (Tihanyiné Baki Zsuzsanna)
ALAPMŰVELETI MATEMATIKA VERSENY MEGYEI DÖNTŐ
Mészáros István 5. osztály 2. hely (Loch Ildikó)
MEGYEI ROCK AND ROLL TÁNCVERSENY
Spacsek Nikoletta, Szigeti Henriett 7. osztály 2. hely
BALATON-FELVIDÉKI NEMZETI PARK MEGYEI VETÉLKEDŐ
Spacsek Nikoletta 7. osztály és Végh Terézia és Sólyom György 8. osztály csapat 4. hely (Birkásné Dózsa Gabriella)
KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI RAJZPÁLYÁZAT
Dobosi Henriett, Dobosi Viktor, Dobossy Mariann, Kiss Tímea, Timofi Gergő (Uresch Márta)
VESZPRÉMI PETŐFI SZÍNHÁZ RAJZPÁLYÁZATA
Tihanyi Kata( Benedek Éva)
ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA MEGYEI
Nagy Viola 8. osztály 5. hely (Benedek Ferenc)
KISISKOLÁK MEGYEI ATLÉTIKA VERSENYE
Dobossy Márk 6. osztály 600 m síkfutás 3. hely Nagy Viola 8. osztály 800 m síkfutás 4. hely (Benedek Ferenc)
2005-2006.
VÁROSLŐDI NEMZETISÉGI TALÁLKOZÓ
Dobosi Szimóna, Dobossy Lea, Dobossy Mirtill 3. osztályos ének kategória 1. hely
Végh Terézia 8. osztály harmonika szóló 1. hely
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY, MEGYEI DÖNTŐ
Mészáros István 4. osztály 39.hely (Benedek Éva)
ATLÉTIKA MEGYEI BAJNOKSÁG
Nagy Viola 8.osztály 600 m síkfutás 3.hely
Dobosi Henrietta 6.osztály 600 m síkfutás 7. hely (Benedek Ferenc)
2004-2005.
VÁROSLŐDI NEMZETISÉGI TALÁLKOZÓ
Végh Terézia- Rádóczy László harmonika duó első helyezett (Némethy Kornélia)
Dobossy Lea 2. osztályos szépkiejtési versenyen 4. helyezett (Tihanyiné Baki Zsuzsanna)
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY MEGYEI DÖNTŐ
Dobosi Zsolt 5. osztály 16. hely (Loch Ildikó) Mészáros István 3.osztály 20.hely ( Benedek Éva)
SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY MEGYEI DÖNTŐ
Dobosi Zsolt 5. osztályos 20. hely (Horváthné Simon Marianna)
ÖVEGES JÓZSEF FIZIKA VERSENY MEGYEI DÖNTŐ
Horváth Máté 8. osztályos 9. hely Steierlein Ákos 8. osztályos 10. hely (Loch Ildikó)
ALAPMŰVELETI MATEMATIKA VERSENY MEGYEI DÖNTŐ
Dobosi Zsolt 5. osztály 3. hely
Horváth Máté 8. osztály 5. hely (Loch Ildikó)
KÁLTI MÁRK TÖRTÉNELEM VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ
Dobossy Dóra 5. osztályos 11. hely (Tóbiás Ilona)
„EGY NAP A BIZTONSÁGÉRT” RAJZPÁLYÁZAT MEGYEI DÖNTŐ
Dobossy Márk, Timofi Gergő 4. osztály (Lukács Marianne)
HERMANN OTTÓ TERMÉSZETTUDOMÁNYI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ
Dobosi Viktor 4.osztály 14. hely
Timofi Gergő 4. osztály 11. hely (Lukács Marianne)
Dobossy Martin 5. osztály 13. hely
Schumacher Bence 5. osztály 14. hely
Spacsek Nikoletta 5. osztály 13. hely (Birkásné Dózsa Gabriella)
2003-2004.
VARGA TAMÁS MATEMATIKA VERSENY
Horváth Máté, Steierlein Ákos 7.osztály Dobosi Nelli, Mészáros
Boglárka 8. osztály megyei döntőbe jutott (Loch Ildikó)
VÁROSLŐDI NEMZETISÉGI TALÁLKOZÓ
Sebestyén Ivett 8. osztály harmonika második helyezés ( Némethy Kornélia)
Nagy Viola szépkiejtési verseny . helyezett (Tihanyiné Baki Zsuzsanna)
MEGYEI TEKEBAJNOKSÁG
Cser Henrietta 8. osztályos első helyezés
Sebestyén Ivett 8. osztályos második helyezett
HERMANN OTTÓ TERMÉSZETTUDOMÁNYI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ
Dobossy Éva, Horváth Máté, Steierlein Ákos 7. osztályosok Szatlmajer Szabolcs 5. osztályos az első tizenötön belül végeztek
2002-2003.
BALATON-FELVIDÉKI ISKOLÁK TALÁLKOZÓJA V.
Második helyezést ért el:
Stumpf Alex 7. osztály: német nyelv (Horváthné Simon Marianna)
Harmadik helyezést ért el:
Horváth Máté 6. osztály: matematika (Piedl Péter)
Negyedik helyezést értek el:
Dobosi Edvin 4. osztály: német nyelv (Marosszékyné Csósza Mária)
Nagy Viola 4. osztály: mesemondás (Marosszékyné Csósza Mária)
Ötödik helyezést értek el:
Cséri Zoltán 6. osztály: német nyelv (Németh Zsuzsa)
Fiú labdarúgó csapat (Benedek Ferenc)
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY
Horváth Máté 6. osztály: 62. hely (Piedl Péter)
SIMONYI ZSIGMOND KÁRPÁT-MEDENCEI HELYESÍRÓ VERSENY MEGYEI DÖNTŐ
Dobosi Erika 8. osztály: 5. hely (Horváthné Simon Marianna)
ATLÉTIKA MEGYEI BAJNOKSÁG
Godó István, Rábel Csaba 8. osztály: 1500 m futás 2. hely - 300 m futás 6. hely (Benedek Ferenc)
KIS ISKOLÁK LABDARÚGÓ BAJNOKSÁGA MEGYEI DÖNTŐ
Buda Tamás, Godó István, Kiss Bence, Nagy Roland, Rábel Csaba 8. osztályos, Steierlein János, Stumpf Alex 7. osztályos, Vastag László 6. osztályos tanuló alkotta csapat 4. helyen végzett.
Felkészítő tanáruk: Benedek Ferenc.
2001-2002.
BALATON-FELVIDÉKI ISKOLÁK TALÁLKOZÓJA IV.
Első helyezést ért el:
Cser Henrietta 6. osztály: asztalitenisz (Benedek Ferenc)
Második helyezést értek el:
Szatlmajer Szabolcs 3. osztály: matematika (Marosszékyné Csósza Mária) Cser Henrietta, Sebestyén Ivett 6., Kiss Bence, Nagy Roland 7. osztály: asztalitenisz csapat (Benedek Ferenc) Bocskay Lilla 8. osztály: rajz (Uresch Márta)
Harmadik helyezést értek el:
Kiss Bence 7. osztály: asztalitenisz (Benedek Ferenc) Mészáros Zoltán 8. osztály: német nyelv (Németh Zsuzsa) Rábel Csaba 7. osztály: futás (Benedek Ferenc)
Ötödik helyezést értek el:
Dobosi Adina 6. osztály: német nyelv (Horváthné Simon Marianna)
Mészáros Boglárka 6. osztály: rajz (Uresch Márta)
Hatodik helyezést ért el:
Nagy Roland 7. osztály: asztalitenisz (Benedek Ferenc)
HERMANN OTTÓ ORSZÁGOS TERMÉSZETTUDOMÁNYI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJE
Dobossy Ádám 10. hely Buda Katinka 12.hely Dobosi Arnold 13. hely
Dobosi Artúr 15. hely
Felkészítő tanáruk: Kereszturiné Semetka Judit.
DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ
Rábel Csaba 7. osztályos tanuló 1500 m síkfutásban 5. helyezést ért el (Benedek Ferenc)
2000-2001.
BALATON-FELVIDÉKI ISKOLÁK TALÁLKOZÓJA III.
Negyedik helyezést értek el:
Horváth Máté 4. osztály: német nyelv (Kruczler Ágnes) Mészáros Zoltán 7. osztály: számítástechnika (Varga László) Stumpf Alex 5. osztály: német nyelv (Horváthné Simon Marianna)
Hatodik helyezést értek el:
Dobosi Szalóme 3. osztály: matematika (Benedek Éva) Nagy Roland 6. osztály: német nyelv (Németh Zsuzsa)
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY MEGYEI FORDULÓJA
Mészáros Zoltán 7. osztály: 33. hely (Loch Ildikó)
ÖVEGES JÓZSEF FIZIKA VERSENY MEGYEI DÖNTŐ
Dobosi Emma 8. osztály: 7. hely (Varga László) Scher Mónika 8. osztály: 10. hely (Varga László)
ASZTALITENISZ MEGYEI BAJNOKSÁG
Cser Henrietta 5. osztály: egyéni 3. hely
Steierlein István 8. osztály: egyéni 5. hely
Sebestyén Ivett 5. osztály: egyéni 6. hely
Felkészítő tanáruk: Benedek Ferenc
ORSZÁGOS LÁBTENISZ BAJNOKSÁG MEGYEI DÖNTŐ
Bardon Róbert, Steierlein István, Szelei Bálint, Varga Péter 8. osztályos tanulók csapata 3. hely (Benedek Ferenc)
KIS ISKOLÁK MEGYEI DIÁKOLIMPIÁJA
Második helyezést értek el:
Sótonyi Anett 8. osztály: 800 m síkfutás Rábel Csaba 6. osztály: 600 m síkfutás Szelei Bálint 8. osztály: 800 m síkfutás (Benedek Ferenc)
1999-2000.
BALATON-FELVIDÉKI ÁLTALÁNOS ISKOLÁK TALÁLKOZÓJA II.
Második helyezést ért el:
Ügyességi sportverseny: Cser Henrietta, Cser Renáta, Csillag Richárd, Dobosi Adina, Dobosi Ferenc, Dobosi János, Dobossy Ádám, Pere Illés, Pere Rózsa, Sebestyén Ivett tanulók csapata (Benedek Ferenc)
Negyedik helyezést ért el:
Dobosi Emma 7. osztály: természetismeret ( Birkásné Dózsa Gabriella)
Ezüst minősítést szerzett:
Nemzetiségi Hagyományőrző Tánckör (Kruczler Ágnes)
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY
Megyei fordulóján Mészáros Zoltán 6. osztályos (Loch Ildikó) 33. és Horváth Máté 3. osztályos (Lukács Marianne) 67. helyezést ért el.
1998-1999.
A III. ORSZÁGOS TERMÉSZETTUDOMÁNYI KOMPLEX VERSENY
Döntőjébe nyolc 6. osztályos tanulónk jutott be: Antmann József, Dobosi Emma, Dobosi Péter, Horváth Anna, Scher Mónika, Sótonyi Anett, Varga Péter.
Felkészítő tanáraik: Birkásné Dózsa Gabriella, Bencze Melinda, Loch Ildikó.
BALATON-FELVIDÉKI ISKOLÁK TALÁLKOZÓJA I.
Első helyezést ért el:
Sólyom Tünde 4. osztályos: vers- és prózamondás (Marosszékyné Csósza Mária)
Második helyezést ért el:
Horváth Anna 6. - 7. osztályos biológia ( Birkásné Dózsa Gabriella) Dobosi Emma, Dobosi Péter, Horváth Anna, Rábel Péter 6. osztályosok csapata a 7. osztályos biológia versenyen (Birkásné Dózsa Gabriella)
Harmadik helyezést ért el:
Dobosi Emma 6. - 7. osztályos biológia (Birkásné Dózsa Gabriella) Dobossy Náthanael, Dobosi Noémi, Gáspár Bernadett, Mészáros Zoltán 5. osztályosok csapata: 5. osztályos magyar irodalom (Tóbiás Ilona)
Arany minősítés:
Nemzetiségi Hagyományőrző Tánckör(Kruczler Ágnes)
Bronz minősítés:
Fonóka Tánckör (Marosszékyné Csósza Mária)
DIÁKOLIMPIA MEGYEI MEZEI FUTÁS
Harmadik helyezést ért el:
Dobosi Ferenc, Dobosi István, Schumacher Bálint, Szelei Bálint, Varga Péter 5.-6. osztályosok csapata ( Benedek Ferenc)